KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14997368
nr 1499 7368
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Nutida. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:01:11
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr